top of page

Mekanların ruhu olduğunu söyleyen her kimse doğru söylemiş. Gençsen, üniversiteden okurken veya iş yerinde çalışırken kalacağın yeri önemsersin, bir ruhu olsun istersin yaşayacağın mekanın. Senin tarzında, senin kafanda insanlar olsun istersin çevrende; bu insanları buluşturacak, bir araya getirecek özel bir mekan olsun istersin. Hem otel gibi konforlu olsun hem de ev sıcaklığı taşısın istersin. Otelde olmayan canlı, içten, sıcak bir ortamı olsun; sonra fitnessı kafesi gibi evde bulunmayan yaşam alanları da olsun.
 

İşte bunlar KAMPÜSHANE'yi tarif eden özellikler. Genç ruhlara göre hazırlanmış, her insanın tarzına ve estetiğine göre farklı çözümler sunabilecek bir yer burası. Burası ister üniversitede okuyor ol, ister çalışıyor ol, konaklayabileceğin otel konforunda ev sıcaklığında bir ortam. Senin dinlenmen, eğlenmen, yiyip içmen ve spor yapman için her şeyin düşünüldüğü bir mekan. Yeni dostluklar, yeni deneyimler, kendini geliştirebileceğin yaratıcı ve farklı bir ortam seni bekliyor!

KAMPÜSHANE; çalışan, akademik yaşamın herhangi bir aşamasında bulunan, eğitim süreci devam eden ya da eğitim sürecini tamamlamış akademisyen, veya Erasmus Programı çerçevesinde İstanbul’da konaklamak isteyen herkese açık!

bottom of page